Головна Сервіси для юристів ... Стрім Отсрочка от мобилизации, выезд, отсрочка студентам. Последние изменения Отсрочка от мобилизации, выезд, отсрочка студентам...

Отсрочка от мобилизации, выезд, отсрочка студентам. Последние изменения

Відключити рекламу
"Звук вимкнено за замовчуванням. Натисніть на екран та увімкніть звук в плеєрі"
Підписатися на канал
07.09.2023 о 20:00 тривалість 90хв
Програма стріма:

Прямая ссылка на трансляцию https://www.youtube.com/live/GNhBehm5Dhc?si=tZz4bdNYhO7ToB98

Программа стрима:

►последние изменения в отсрочке от мобилизации студентам, законопроект 9672, у кого отсрочка сохранится, а кому ее отменят;

► последние изменения в законе о мобилизации, в чем они заключаются, на кого распространяются;

► последние изменения в правилах выезда за границу для мужчин, что изменилось, кто теперь может выезжать, чего ждать;

► нужны ли документы из военкомата для выезда за границу и выпустят ли тех, у кого нет отсрочки;

► что будет с теми, кто успел оформить отсрочку до изменений;

► как доказать, что нет других родственников и сохранить отсрочку от призыва;

► хитрые способы, как обойти ограничения и сохранить отсрочку после последних изменений;

► что делать, если не признают отсрочку или тащат в военкомат.

Про спікера:

Практикующий адвокат более 12 лет. В сферу специализации входит также отсрочка от мобилизации, выезд за границу и увольнение с воинской службы, а также споры с ТЦК и СП.

Задані питання:

Солгал ли Вениславский, сказав, что тех, кому нет 30, это не касается? «Суть проста — если человек получил образование, а после этого получает еще одно — высшее или профессионально-техническое образование, и это происходит после 30 лет, это не дает право на получение отсрочки. Студентов, которые получают второе образование до 30, это не касается", — отмечает Вениславский. Это из интервью Фокусу

 

Доброго дня слідкую за вами в хотів запитати,Якщо маю бакалавра і поступив на магістра(іншої спеціальності) чи буде відсточка?дякую вам

 

А якщо в мене зовсім нема освіти і я поступив в пту?

Попередні запитання від глядачів:
Очікуємо на Ваші запитання*

1. Asic : Суть питання: Суть справи: потребую відстрочки від мобілізації, в зв’язку з чим необхідна допомога адвоката в написанні заяви на відстрочку, детальна консультація адвоката (бажано офіційно письмово, щодо підстав по закону, зважаючи саме на мою ситуацію, чим я зможу керуватись при відстоюванні своїх прав), списку необхідних для подання документів, опису процедур, опису можливостей, ризиків та плану дій. Я є єдиним сином у хворої мами (хв. Паркінсона), яка знаходиться на моєму утриманні, висновок ЛКК: «за станом здоров’я потребує сторонньої допомоги». В даний час проходить дообстеження в мед.закладах області, потребує супровіду, видано направлення на госпіталізацію в обласний мед.центр на 7 грудня 2023р. (через велику чергу). Наступний крок після госпіталізації – МСЕК. Мама 1963р.н. (пенсійний (непрацездатний) вік наступає 16.09), але пенсію отримуватиме аж через три роки, наразі не вистачає стажу (має стаж 25р.) Крім мами, на моєму утриманні донька 2016р.н., та дружина 1993р.н. Мій батько військовий пенсіонер, загинув в авіакатастрофі 03.11.2021р. Я є єдиний син, який за законом СК (ст.202) повинен утримувати маму. Братів і сестер не маю. Моя придатність до військової служби ще не визначена, проходжу ВЛК при військоматі. Зважаючи на нове звуження мед. Списку непридатності, не маю надії на об’єктивність ВЛК. Звернув увагу на інформацію, що варто пам’ятати, що отримати відстрочку від призову на підставі статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» можна лише до моменту набуття статусу військовослужбовця. Після зарахування до особового складу військової частини ви не зможете подати заяву про відстрочку, навіть якщо у вас є для цього підстави.

2. Шуман Роман Володимирович : Вітаю. Моя дружина має інвалідність 3-ї групи. У неї є необхідність виїжджати за кордон для рекреації з метою покращення ментального та фізичного стану. Відповідним чином, я маю її супроводжувати. Тут маю кілька питань: 1) Для перетину кордону необхідно мати документи, що підтверджують шлюб та інвалідність. З першим зрозуміло - там чудово підійде свідоцтво про шлюб. А от за другим пунктом конкретики менше в Інтернеті. Який(-і) би Ви документ(-и) порекомендували як найнадійніший(-і)? 2) Чи цього де-факто достатньо? Чи можуть затребувати на кордоні, скажімо, дозвіл від ТЦК та СП та не пропустити без нього? 3) Чи є обмеження за часом перебування за кордоном із дружиною-інвалідом і за кількістю разів перетину кордону? 4) Дата присудження інвалідності має якесь значення при перетині кордону? Завчасно дякую за консультацію!

3. Alex B : Добрый вечер. Бабушка жены – инвалид 2-й группы. Обслуживание протеза возможно только в Германии. Как инвалид и просто пожилой человек нуждается в сопровождении. Я лучшая кандидатура с учетом загруженности как аспирант на отдаленной хотя и формально очной форме и неплохой физическую подготовку (бабушка является довольно тучным человеком). Однако для этого мне необходимо оформить постоянный уход. Хотел уточнить несколько моментов. - Сложно ли это будет сделать в принципе, учитывая наличие более близких родственников? - У нас разные прописки. Является ли это критическим для получения постоянного ухода? - Какие документы, кроме акта о предоставлении постоянного ухода, следует получить для пересечения границы? - Сколько примерно времени занимает процесс оформления всех необходимых документов? Спасибо за помощь.

4. Инна : Вітаю. В українських консульських центрах ЄС тепер чоловіків змушують ставати на військовий облік, а з 01.10.2023 і жінок також зобов'яжуть. Якщо людина не стане на військовий облік за кордоном, що їй буде?

  • 2723

    Переглядів

  • 6

    Коментарі

  • 2723

    Переглядів

  • 6

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Та чи будуть звертати увагу на брата за кордоном? Він не ВПО, має вид на громадянство, з нами практично наразі не спілкується

    07.09.2023 15:38

    Если отсрочка по абзацу 10 ст. 23 (мать, ЛКК+уход), то она не зависит от других родственников и брат значения не имеет

    07.09.2023 21:53

    Здрастуйте! Проживаю разом із матір'ю, їй 74 роки, рідний брат проживає у Чехії, вже більш 15 років, ми ВПО. Мати має довідку ЛЛК з висновком "потребує постійного догляду", групи немає. У Соцзахисті надали письмову відповідь про те, що вони не надають "Акт встановлення факту догляду та сумісного проживання", надають лише при оформленні виїзду за кордон та при оформленні фіндопомогу, яку мені не призначать, бо в мене пенсія більша за неї. Як подавати заяву до ТЦК на відстрочку по догляду за матір'ю, бо без "Акту" буде не повний комплект документів, як бути далі? Замкнуте коло, закон є, а можливості використати немає, підкажіть. Дякую!

    07.09.2023 15:35

    По поводу акта встановлення здійснення догляду - будьте хитрее. Говорите, что Вам для выезда. Насильно Вас выезжать никто не потянет, а используете для военкомата. Если у мамы ЛКК, то нужно оформить уход. Без оформленного ухода отсрочки не будет. Если с актом совсем никак - делайте нотариальный договор пожизненного содержания.

    07.09.2023 21:53

    Дякую за відповідь! У письмовій відповіді вони вказали що лише у разі виїзду за кордон, але ж на руки видають майже, як вони говорять, на пункті перетину, умовно, раніше не складуть акту, а ще вказали перелік документів для цього потрібних, будемо пробувати, але ж вже пройдена медкомісія у ТЦК, а мати залишається сама🤧

    07.09.2023 22:00

    Удачи Вам

    07.09.2023 22:02

    Добрый день. Есть 3 заключения от врачей-офтальмологов, что зрение на оба глаза составляет минус 21. (ношу линзы для коррекции на минус 15). Меня признают непригодным с исключением с учета по п. "А" ст. 30 Дополнения №1 к приказу МОУ №402, или нарушат закон в ВЛК и признают ограниченно годным? Как они это могут сделать? С уважением Анатолий.

    07.09.2023 16:28

    Если будет заключение ЛКК, с которым не согласны, в течение 30 дней обжалуете на область, а потом на Киев

    07.09.2023 21:51
    TOE

    Доброго вечора. Підкажіть будь ласка порядок виїзду за кордон у відпустку до родини, яка там проживає, для військовослужбовців ЗСУ. Які потрібно мати документи щоб уникнути проблем з прикордонниками, митніцєю і т.д. Дякую.

    07.09.2023 18:39

    К сожалению, не могу сказать

    07.09.2023 21:50

    Вітаю. Моя дружина має інвалідність 3-ї групи. У неї є необхідність виїжджати за кордон для рекреації з метою покращення ментального та фізичного стану. Відповідним чином, я маю її супроводжувати. Тут маю кілька питань: 1) Для перетину кордону необхідно мати документи, що підтверджують шлюб та інвалідність. З першим зрозуміло - там чудово підійде свідоцтво про шлюб. А от за другим пунктом конкретики менше в Інтернеті. Який(-і) би Ви документ(-и) порекомендували як найнадійніший(-і)? 2) Чи цього де-факто достатньо? Чи можуть затребувати на кордоні, скажімо, дозвіл від ТЦК та СП та не пропустити без нього? 3) Чи є обмеження за часом перебування за кордоном із дружиною-інвалідом і за кількістю разів перетину кордону? 4) Дата присудження інвалідності та видачі довідки має якесь значення при перетині кордону? Завчасно дякую за консультацію!

    07.09.2023 20:31

    Да, для выезда с женой инвалидом нужны документы о ее инвалидности (МСЕК не годится, удостоверение с указанием группы, пенсионное с указанием группы, документ с ее фото о том что она инвалид детства) + свидетельство о браке. Этого достаточно. Самых надежных нет:) Все годятся. Если на границе требуют что-то еще, говорите, что у Вас полный список документов для выезда согласно п. 2-1 постановы КМУ № 57. Не стесняетесь требовать письменный отказ и выезжать через другой пункт пропуска. Временем пребывания за границей и количеством выездов Вы не ограничены. Дата инвалидности значения не имеет, главное, чтобы была действующей на момент выезда.

    07.09.2023 21:50

    Шановна колего, Ваша думка з приводу одіозного законопроекту 9672 про внесення змін до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" в контексті абз.3 ст.22 Конституції?

    07.09.2023 20:37

    К сожалению, тут нет обратной силы здоровья. Старую отсрочку никто не забирает. Она была по старым правилам, и отменена по новым.

    07.09.2023 21:47

    я не про зворотню силу :) Цікавить саме третій абзац і Ваша думка - чи є тут перспектива звернення до КС? Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

    07.09.2023 21:59

    Ну і звісно дякую Вам за роботу, гарну справу гарно робите :)

    07.09.2023 22:00

    Поняла. Да, про сужение прав и свобод. Да, на мой взгляд тут нарушение. Но боюсь в нашей стране этого не доказать. Будут обосновывать общественной необходимостью. Пожалуйста. Будем стараться. И Вам удачи:)

    07.09.2023 22:04

    Залишайте Ваше питання спікеру, наприкінці трансляції будуть відповіді

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Попередні стріми

    Дивитись всі відео консультації
    X
    X
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст